Ευκαιρία για ξεκούραση την Κυριακή (6/4) και νίκη στα χαρτιά με Δόξα (13/4). Επόμενος αγώνας την Τετάρτη 16/4 στις 4μ.μ. μέσα στην Καβάλα για την 24η αγωνιστική!

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ.

Μείνετε ενήμεροι μέσω του επίσημου website του συλλόγου.

ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ

Κατά πόσο πιστεύετε ότι δυσκολεύει η υπόθεση παραμονή για την ομάδα μας μετά τις αλλεπάλληλες ισοπαλίες;

[3/2/2008]

Παρουσία περίπου 450 φιλάθλων εκ των οποίων οι 17 ήταν φίλοι της Προσοτσάνης που ταξίδεψαν και σ´ αυτή την άκρη της Ελλάδας, Πρέβεζα και Προσοτσάνη αναμετρήθηκαν στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής. Το τελικό 2-1 μπορεί να έδωσε στους γηπεδούχους την πρώτη νίκη μετά από την επανέναρξη του πρωταθλήματος, ωστόσο αυτή ήρθε μετά κόπων και βασάνων. Η Προσοτσάνη έχασε ένα δικό της ματς μέσα από τα χέρια της, πληρώνοντας δύο τραγικά όπως αποδείχθηκαν λάθη στο πρώτο μισό του αγώνα. Στην επανάληψη πάλεψε, έκλεισε τους αντιπάλους στα καρέ τους όμως το πολυπόθητο γκολ που θα έδινε το «χρυσό» βαθμό της ισοπαλίας δεν σημειώθηκε ποτέ.

Η εικόνα του παιχνιδιού όσον αφορά το α´ ημίχρονο περικλείεται στην παρακάτω ...

Συντάκτης:  Χάρταλης Στέλιος  Εκτύπωση    Περισσότερα...